Geriausias Hostingas Lietuvoje

Openweb.lt jau 10 metų sėkmingai naudojasi UAB "Interneto Vizija" paslaugomis, todėl galime rekomenduoti šią įmonę kaip neabejotinai kokybiškiausią hostingo paslaugų tiekėją Lietuvoje.

Būdami ilgamečiais UAB "Interneto Vizija" partneriais siūlome ženklias nuolaidas hostingo ir domenų registravimo paslaugoms.

Nuolaidos veikia premijų principu. Pvz. užsakę hostingo paslaugą 8 mėnesiams gaunate 50% sumokėtos sumos dydžio premiją. Prisijungę prie UAB "Interneto Vizija" paslaugų valdymo sistemos galėsite panaudoti gautą premiją savo užsakytų paslaugų pratesimui. Rezultatas: sumokėję už 8 mėnesius galėsite naudotis hostingo paslauga net 12 mėnesių

Premija suteikiama tik naujam UAB "Interneto Vizija" paslaugų klientui ir tik vieną kartą, todėl paprasčiausias būdas sutaupyti - užsakyti paslaugas kuo ilgesniam laikotarpiui, pvz. 3 metams ar ilgiau.

Norėdami pasinaudoti nuolaida, spauskite vieną iš žemiau esančių nuorodų ir užsakykite norimas paslaugas:

50% premija paprastam svetainių talpinimui
50% premija profesionaliam hostingui
50% premija VDS, VPS serveriams
20% premija domenų registravimui
10% premija SSL sertifikatams
50% premija šabloninėms interneto svetainėms

Užklausos forma

Turite klausimų? Norite sužinoti preliminarią darbų kainą ir terminus? Užpildykite žemiau esančius laukelius ir mes su Jumis susisieksime per 24 valandas!